fbpx

Чи краще морський колаген, ніж бичачий?

Не кожен колаген створюється однаково!

Чи знаєте ви, що добавки колагену виготовляють по-різному?  Найпопулярнішими з них є бичачий (коров’ячий) і морський (риба).  Вибір джерела колагену, який ви хочете, може ґрунтуватися на ваших дієтичних потребах, стійкій практиці та особистому бюджеті.

ЩО ТАКЕ ТВАРИННИЙ КОЛАГЕН?

Бичачий колаген, здається, є одним з найпопулярніших продуктів колагену.  Цей колаген отримують з коров’ячих шкур.  Коров’ячі шкури є численними і дешевими у виробництві, але вони можуть мати негативний вплив на навколишнє середовище.  На продукти тваринництва припадає 14,5% усіх антропогенних викидів парникових газів, причому майже половина цих викидів припадає на велику рогату худобу.

Дозування.  Щоб отримати достатню кількість колагену, вам знадобиться 20 грам бичачого колагену.

Розчинність.  Перевага бичачого колагену полягає в тому, що він має тенденцію швидко розчинятися без будь-якого смаку.  Ви можете змішувати бичачий колаген у різних рідинах, як гарячих, так і холодних, і багато хто не відчуває смаку, додаючи його у воду.

Ціна.  Бичачий колаген, як правило, дешевший, ніж багато інших альтернативних джерел колагену.

ЩО ТАКЕ МОРСКИЙ КОЛАГЕН?

Морський колаген отримують з риби, зокрема з шкірки.  Деякі бренди будуть використовувати рибу, вирощену на фермах, але Nano Beauty Collagen використовує білу рибу дикого відлову  з Північної Атлантики.  Це означає, що наш морський колаген менше впливає на навколишнє середовище і рідше зазнає впливу гормонів та антибіотиків.

Дозування.  Основна перевага морського колагену полягає в тому, що менше це більше!  Вам потрібно лише 10 грамів морського колагену проти 20 грамів бичачого колагену.

Розчинність.  Деякі продукти морського колагену розчиняються швидше і легше, ніж інші.  Без добавок можна очікувати природний запах або смак риби.  Якщо це для вас невигідно, ми пропонуємо розчинити порошок у каві, чаї, смузі або просто додати сок лимону.

Ціна.  Морський колаген може коштувати вище, ніж альтернативні джерела колагену. Але оскільки його потрібно менше в порівнянні з бичачим, то різниця не значна, а переваги очевидні.

Морський колаген Nano Beauty також має сертифікат відповідності і може вписуватися в пескетаріанську дієту.  Наш морський колаген перевірено на вміст ртуті та інших важких металів.  Наш морський колаген був перевірений на вміст колагену I, II, III та IV типів.  Тобто ви можете отримати мультиколагеновий продукт лише з одного джерела!

БЕЗПЕЧНИЙ МОРСКИЙ КОЛАГЕН

Ланцюг поставок у  Nano Beauty Collagen є безпечним.  Рибу збирають у продовольчих сертифікованих рибалок у Канаді, США та Європі для забезпечення якісної сировини.  Звідти наші постачальники беруть шкіру риби, яку зазвичай викидають, але замість цього виготовляється колаген.

Перед екстрагуванням шкіру ретельно промивають водою, щоб очистити шкірки та знизити будь-які алергени до невиявлених рівнів.  У цьому продукті не використовуються генетично модифіковані матеріали.  Після фільтрації та очищення, гідролізований риб’ячий колаген сушать розпиленням, що призводить до отримання порошку колагену з риби.

Потім відходи використовуються як рибне борошно у тваринницькій промисловості.

У порівнянні з твариною колагеном, морський колаген не має ризиків зараження хворобами, коли мова заходить про можливість заразитися «коров’ячим сказом» (бичачий губчастий енцефаліт, BSE) або іншими інфекційними або вірусними захворюваннями.  Крім того, морський колаген не має конфлікту з деякими релігіями (на відміну наприклад від тваринного колагену з свиней) і тому може використовуватися всіма споживачами.

ЯКИЙ КОЛАГЕН КРАЩІЙ ДЛЯ ВАС?

Кожне джерело колагену має свої плюси і мінуси, і будь-який варіант відмінно підходить для отримання результату.  Якщо ви шукаєте дешевший колаген, бичачий би став відмінним варіантом для вас.  Ми вважаємо за краще використовувати морський колаген через його низький вплив на навколишнє середовище, чистоту інгредієнта та користь для вашої шкіри, волосся, нігтів, суглобів тощо.

Отже колаген, який ви оберете, буде залежати від ваших індивідуальних потреб.  Зрештою, важливо, щоб ви піклувалися про своє тіло!

Замовити колаген Nano Beauty